Zasady wysyłki i płatności

Jeśli zamawiany towar jest dostępny, wysyłka następuje w ciągu 1-3 dni od złożenia zamówienia i wpłaty na konto. W przypadku gdy zamówionego towaru nie ma na magazynie, termin realizacji zamówienia może zostać wydłużony do 21 dni. Klient zostanie niezwłocznie powiadomiony o braku towaru i przewidywanym czasie oczekiwania. Każdy wysyłany towar jest porządnie i bezpiecznie zapakowany.

Formy wysyłki

Wysyłka zakupionych towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej Patron Service.

Formy płatności

Akceptujemy płatności w formie przedpłaty na konto bankowe oraz za pobraniem.

Przedpłata na konto - wysyłamy towar kurierem po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Wpłaty możesz dokonać w banku, na poczcie, lub przelewem ze swojego konta bankowego. Opłata za wysyłkę zostanie dodana do wartości Twoich zakupów.

Płatność za pobraniem - wybrany przez Ciebie towar wysyłamy kurierem, a Ty przy odbiorze przesyłki zapłacisz za niego kurierowi gotówką. Opłata zostanie dodana do wartości Twoich zakupów.

Darmowa dostawa

Przy zakupach na kwotę powyżej 500zł dostawa GRATIS!

Wysyłka za granicę

Dostarczenie paczki za granicę możliwe jest tylko po wczesniejszym kontakcie i ustaleniu sposobu wysyłki. Koszt przesyłki zagranicznej ustalany jest indywidualnie na podstawie cennika Poczty Polskiej lub kuriera.

Nasze konto

Wpłat można dokonywać na nasze konto bankowe:

98 1050 1142 1000 0023 6410 8536

Dane do przelewu

Dane niezbędne do wykonania przelewu bankowego: 
Waterproof Polska Sp. z o.o. 
ul. Bytomska 63A
42-470 Siewierz